fryzjer dla psów Wadowice, pielęgnacja psów i kotów Andrychów, Salon pielęgnacji psów i kotów

Firma Salon Pielęgnacji Psów i Kotów

Powstał z myślą o właścicielach piesków którzy chcą by ich pupile skorzystały z zabiegów pielęgnacyjnych w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i komfort piesków i kotków, dlatego stosuje wypróbowane i sprawdzone metody pielęgnacyjne. Używam narzędzi i kosmetyków najwyższej jakości co sprawia że moi czworonodzy klienci czują się znakomicie podczas zabiegów.

Informacje ogólne Salonu Pielęgnacji Psów i Kotów „Łapki”

1.  Klienci, którzy po raz pierwszy odwiedzają Salon, proszeni są o okazanie potwierdzenia aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie.
2. Terminu wizyty należy ustalić bezpośrednio w salonie lub telefonicznie pod numerem telefonu 604-567-273 (proszę dzwonić od godz. 9:00 do godz. 19:00)
3. Prosimy o punktualne przyprowadzanie psa na wizytę, w przypadku rezygnacji z wizyty lub spóźnienia, bardzo prosimy o wcześniejsze poinformowanie o powyższym fakcie .
4. W przypadku rezygnacji z kąpieli psa w Salonie , prosimy o przyprowadzenie pupila wykąpanego dzień wcześniej i dokładnie rozczesaneg (brudne psy nie będą przyjęte) .
5. Psy chore nie będą przyjmowane (w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort pozostałych psich klientów.
6. Psy z wadą serca lub epilepsją przyjmowane będą na odpowiedzialność właściciela (za pogorszenie się stanu zdrowia psa w tym wypadku nie bierzemy odpowiedzialności).
7. W Salonie Pielęgnacji psów „łapki’ nie stosuje się żadnych środków uspokajających ani usypiających
8. Właściciel psa może być obecny podczas zabiegów pielęgnacyjnych, którym poddawany jest Jego pupil. W międzyczasie zaś, można w miłej atmosferze napić się herbaty lub kawy i poczytać ciekawą lekturę .
9. Wszyscy czworonożni klienci muszą posiadać ważne szczepienie przeciw wściekliźnie .
10. W przypadku stwierdzenia obecności insektów u psa, zostaną one obowiązkowo usunięte na koszt właściciela psa.
11. Skorzystanie z wizyty w Salonie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych warunków .

  Serdecznie Państwa zapraszam
Anna Kurek

Salon Lapki, Salon Łapki, salonlapki.pl, www.salonlapki.pl, fryzjer dla psów Andrychów, Wadowice, Zator, Kęty, fryzjer dla psów Wadowice, fryzjer dla psów Wadowice, pielęgnacja psów i kotów Andrychów, Salon pielęgnacji psów i kotów Andrychów i Wadowice Salon Pielęgnacji Psów i Kotów „Łapki” Anna Kurek, Salon Lapki, www.salonlapki.pl, Gierałtowice 128a, tel. 604 567 273, e-mail: biuro@salonlapki.pl